World of Warcraft API (7.x-2.0-unstable6) - en to dz translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: blocked
dz: བཀག་ཡོད།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: The update has been performed.
dz: དུས་མཐུན་གྱི་ལས་འགན་གྲུབ་ཡོད།

en: Refine
dz: ཡང་དག་བཟོ་ནི་

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Invalid language code.
dz: ནུས་ཅན་མེད་པའི་སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
