World of Warcraft API (7.x-2.0-unstable6) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: List
os: Номхыгъд

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Refresh
os: Сног кæн
