World of Warcraft API (7.x-2.0-unstable6) - en to sq translation catalogue (35 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Region
sq: Sektori

en: status
sq: gjendja

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Roles
sq: Rolet

en: Filter
sq: Filtri

en: blocked
sq: bllokuar

en: active
sq: aktiv

en: Code
sq: Kodi

en: Users
sq: Përdorues

en: Operation
sq: Veprimi

en: The update has been performed.
sq: Rifreskimi u krye.

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Undo
sq: Anullo

en: any
sq: çfarëdo

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
sq: Identifikues i gjuhës sipas standartit <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>. Kodet e gjuhës zakonisht përdorin kodin e shtetit dhe, në disa raste, një skriptë apo variantin e emrit rajonal. <em>Shembuj: "sq", "en", "en-US" dhe "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
sq: Kod i pavlefshëm gjuhe.

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
