World of Warcraft API (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (50 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Item
hr: stavka

en: List
hr: Popis

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Region
hr: Regija

en: Teaser
hr: Mamac

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Never
hr: Nikada

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: blocked
hr: blokiran

en: active
hr: aktivan

en: Code
hr: Kôd

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Level
hr: Nivo

en: Operation
hr: Operacija

en: United States
hr: SAD

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.

en: Refine
hr: Pročisti

en: Undo
hr: Poništi

en: any
hr: bilo koji

en: Testing
hr: Testiranje

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Save order
hr: Spremi poredak

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
hr: Došlo je do neočekivane greške. Molimo pokušajte ponovno.

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
hr: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> usuglašeni identifikator jezika. Jezički kôdovi obično koriste kôdove zemalja, i proizvoljno, pismo ili naziv regionalne inačice. <em>Naprimjer: "hr", "en-US" i "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
hr: Nevaljan kod jezika.

en: Administrators only
hr: Samo administratori

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
hr: %field može sadržavati samo slova a-z, donje ili srednje crtice.

en: %field cannot contain any markup.
hr: %field ne može sadržavati nikakve oznake.

en: and where %property is %value
hr: i gdje %property je %value

en: and where
hr: i gdje

en: %property is %value
hr: %property je %value

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Enable !title
hr: Omogući !title

en: Set !title as default
hr: Postavi !title zadanim
