World of Warcraft API (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: List
mn: Жагсаалт

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: remove
mn: устгах

en: Region
mn: Бүс

en: status
mn: статус

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Code
mn: Код

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Invalid language code.
mn: Хэлний код буруу байна
