World of Warcraft API (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Item
sr: Производ

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Region
sr: Регион

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: active
sr: активан

en: Code
sr: Кôд

en: Role
sr: Улога

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Save order
sr: Сачувај редослед

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
sr: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> стандардни идентификатор језика. Кȏд језика обично одговара коду земље и опционо, коду писма или регионалне варијанте. <em>На пример: "en", "en-US" и "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
sr: Неисправан код језика.

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
