World of Warcraft API (7.x-2.1) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: List
af: Lys

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Never
af: Nooit

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: blocked
af: geblokkeer

en: active
af: aktief

en: Code
af: Kode

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Operation
af: Operasie

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: Refine
af: Verfyn

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Language code
af: Taalkode

en: Invalid language code.
af: ongeldige taalkode
