World of Warcraft API (7.x-2.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Language
az: Dil

en: edit
az: redaktə et
