World of Warcraft API (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (53 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: blocked
bo: བཀག་ཚར་བ

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: United States
bo: ཨ་རི།

en: The update has been performed.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Refine
bo: ལེགས་སྒྲིག

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: any
bo: གང་རུང

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Not supported
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མེད

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
bo: དྲ་ཚིགས་ལ་སྔོན་དཔག་བྱེད་མི་ཐུབ་པའི་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བས་ཡུད་ཙམ་འགོར་རྗེས་བསྐྱར་དུ་ཚོད་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
bo: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>་དང་མཐུན་པའི་སྐད་རིགས་ངོས་འཛིན་མཚོན་རྟགས་ཏེ། སྤྱིར་སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས་ལ་རྒྱལ་ཁབ་ཀྱི་ཨང་རྟགས་སྤྱོད་པ་དང་། ད་དུང་ཡི་གེ་དང་ཡང་ན་ས་ཁུལ་གྱི་མིང་ཞིག་ཀྱང་ཡོད་ཆོག <em>དཔེར་ན། en་དང་en-US། zh-Hant་ལྟ་བུ།</em>

en: Invalid language code.
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས་ལ་ཕན་ནུས་མེད།

en: Administrators only
bo: དོ་དམ་པ་ཁོ་ནས

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
bo: %field་ནང་དུ་གསལ་བྱེད་a-z་དང་འོག་ཐིག ཡང་ན་སྦྲེལ་རྟགས་ཁོ་ན་ཡོད་ཆོག

en: %field cannot contain any markup.
bo: %field་ནང་དུ་དྲ་ངོས་ཀྱི་མཚོན་རྟགས་གང་ཡང་ཡོད་མི་རུང་།

en: and where %property is %value
bo: མ་ཚད་%property་ནི་%value་ཡིན་པ

en: and where
bo: ད་དུང་

en: %property is %value
bo: %property་ནི་%value་ཡིན་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Enable !title
bo: !title་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Set !title as default
bo: !title་སྔར་ཡོད་དུ་སྒྲིག་པ
