World of Warcraft API (7.x-2.1) - en to kk translation catalogue (33 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: List
kk: Көрсету

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Region
kk: Аумақ

en: status
kk: статусы

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Never
kk: Ешқашан

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: blocked
kk: бұғатталған

en: active
kk: белсенді

en: Code
kk: Коды

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Operation
kk: Операция

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Undo
kk: Қайтару

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
kk: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> тілдің сыйымды идентикаторы. Тіл кодтары көбінесе мемлекет кодын пайдаланады, және сценарий немесе региондық нұсқа атауын пайдалануы ықтимал.<em>Мысалы: "en", "en-US" және "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
kk: Тілдің коды дұрыс емес.
