World of Warcraft API (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (53 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Item
oc: Element

en: List
oc: Listar

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: remove
oc: suprimir

en: Refresh
oc: Refresca

en: Teaser
oc: Acròcha

en: status
oc: estatut

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Never
oc: Pas jamai

en: Roles
oc: Ròtles

en: Filter
oc: Filtrar

en: blocked
oc: blocat

en: active
oc: actiu(s)

en: Code
oc: Còde

en: Public Key
oc: Clau publica

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Level
oc: Nivèl

en: Operation
oc: Operacion

en: United States
oc: Estats Units d'America

en: The update has been performed.
oc: La mesa a jorn es estada efectuada.

en: Refine
oc: Afinar

en: Undo
oc: Anullar

en: any
oc: totes

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Testing
oc: Tèst

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Save order
oc: Desa l'ordre

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
oc: Lo site a trobat una error inesperada. Tornatz-lo a provar mai tard.

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
oc: Identificador de lenga segon la norma <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>. Los còdes de lenga usen normalament un còde de país i, opcionalment, una variant de nom regional. <em>Exemples : "en", "en-US" e "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
oc: Còde de lenga invalid.

en: Administrators only
oc: Solament los administrators

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
oc: %field solament pòt contenir caractèrs de l'a-z, jonhents baixos o jonhents.

en: %field cannot contain any markup.
oc: %field pòt pas contenir cap tipe de marcat.

en: and where %property is %value
oc: e ont %property es %value

en: and where
oc: e ont

en: %property is %value
oc: %property es %value

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Imported: %name.
oc: %name importé.
