World of Warcraft API (7.x-2.1) - en to or translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: Invalid language code.
or: ଅବୈଧ ଭାଷା ସଂକେତ।
