World of Warcraft API (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: List
sl: Seznam

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Refresh
sl: Osveži

en: Region
sl: Regija

en: status
sl: stanje

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Never
sl: Nikoli

en: Roles
sl: Vloge

en: blocked
sl: blokiran

en: active
sl: aktiven

en: Code
sl: Koda

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: Users
sl: Uporabniki

en: United States
sl: Združene države

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: any
sl: karkoli

en: Testing
sl: Testiranje

en: Language code
sl: Koda jezika

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
sl: Z <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> združljiv jezikovni identifikator. Kode jezika ponavadi uporabljajo kodo države in opcijsko besedilo ali področno ime. <em>Primeri: "en", "en-US" in "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
sl: Napačna koda jezika
