World of Warcraft API (7.x-2.4) - en to ast translation catalogue (34 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: List
ast: Llista

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Region
ast: Rexón

en: status
ast: estáu

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Configuration saved.
ast: Guardóse la configuración.

en: Never
ast: Nunca

en: Filter
ast: Filtru

en: blocked
ast: torgáu

en: active
ast: activu

en: Code
ast: Códigu

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: Operation
ast: Operación

en: English
ast: Inglés

en: Refine
ast: Refinar

en: Undo
ast: Desfacer

en: any
ast: cualesquier

en: Testing
ast: Prebes
