World of Warcraft API (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (59 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Item
be: Элемент

en: List
be: Спіс

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: remove
be: выдаленне

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Region
be: Рэгіён

en: Teaser
be: Цвялілка

en: status
be: статус

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: Never
be: Ніколі

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: blocked
be: заблякаваны

en: active
be: актыўны

en: Code
be: Код

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Operation
be: Аперацыя

en: English
be: Ангельская

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.

en: Refine
be: Змяніць

en: Undo
be: Адмена

en: any
be: любы

en: Testing
be: Тэставанне

en: Running
be: Працуе

en: English name
be: Ангельскае імя

en: Native name
be: Роднае імя

en: Language code
be: Код мовы

en: Save order
be: Захаваць парадак

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
be: На сайце адбылася раптоўная памылка. Калі ласка, паспрабуйце пазней.

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
be: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> адпаведны ідэнтыфікатар мовы. Звычайна коды мовы выкарыстоўваюць код краіны, і, па жаданню, скрыпт альбо мясцовы варыянт назвы. <em>Прыклады: "en", "en-US" і "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
be: Непрыгодны моўны код.

en: refresh
be: абнавіць

en: Administrators only
be: Толькi адмiнiстратары

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
be: %field можа ўтрымліваць толькі знакі a-z, падкрэсліванні, альбо злучкі.

en: %field cannot contain any markup.
be: %field не можа ўтрымліваць ніякай пазнакі.

en: and where %property is %value
be: і дзе %property прымае значэнне %value

en: and where
be: і дзе

en: %property is %value
be: %property %value

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Enable !title
be: Уключыць !title

en: Set !title as default
be: Зрабіць !title стандартным
