World of Warcraft API (7.x-2.4) - en to ca translation catalogue (64 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Item
ca: Element

en: List
ca: Llistat

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: remove
ca: elimina

en: Refresh
ca: Refresca

en: Region
ca: Regió

en: Teaser
ca: Resum

en: status
ca: estat

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Never
ca: Mai

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Realm
ca: Paradigma

en: blocked
ca: bloquejat

en: active
ca: actiu

en: Code
ca: Codi

en: Role
ca: Rol

en: Class
ca: Classe

en: Users
ca: Usuaris

en: Operation
ca: Operació

en: English
ca: Anglès

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: any
ca: qualsevol

en: Testing
ca: Proves

en: Authentication
ca: Autenticació

en: English name
ca: Nom en anglès

en: Native name
ca: Nom natiu

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Member
ca: Membre

en: Not supported
ca: Sense suport

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
ca: El lloc ha trobat un error inesperat. Torneu-ho a provar més tard.

en: Not set
ca: Sense establir

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
ca: Identificador de llengua segons la norma <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>. Els codis de llengua usen normalment un codi de país i, opcionalment, una variant de nom regional. <em>Exemples: "en", "en-US" i "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
ca: Codi de llengua invàlid.

en: Administrators only
ca: Només els administradors

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
ca: %field només pot contenir caràcters de l'a-z, guions baixos o guions.

en: %field cannot contain any markup.
ca: %field no pot contenir cap tipus de marcat.

en: and where %property is %value
ca: i on %property és %value

en: and where
ca: i on

en: %property is %value
ca: %property és %value

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Enable !title
ca: Habilita !title

en: Set !title as default
ca: Marca !title com a predeterminat

en: Imported: %name.
ca: Importat: %name.
