World of Warcraft API (7.x-2.4) - en to my translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: English name
my: အင်္ဂလိပ်အမည်

en: Native name
my: မိခင်တိုင်းရင်းအမည်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Invalid language code.
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ မှားယွင်းနေသည်။

en: Enable !title
my: !title ကိုအတည်ပြုပါ။

en: Set !title as default
my: !title ကို default အဖြစ် သတ်မှတ်ပါ။
