World of Warcraft API (7.x-2.5) - en to bg translation catalogue (46 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: List
bg: Списък

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: remove
bg: Премахване

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Region
bg: Област на сайта

en: Teaser
bg: Резюме

en: status
bg: състояние

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Configuration saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Never
bg: Никога

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: blocked
bg: блокиран

en: active
bg: активен

en: Code
bg: Код

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Operation
bg: Действие

en: English
bg: Английски

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: Refine
bg: Подобряване

en: Undo
bg: Отмени

en: any
bg: всички

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: English name
bg: Име на английски

en: Native name
bg: Име (на собств. език)

en: Language code
bg: Код на език

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
bg: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> идентификатор на съвместим език. Езиковите кодове обикновено използват кода на страната и по възможност описание или име на регионален вариант. <em>Примери: "en", "en-US" и "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
bg: Невалиден езиков код

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
