World of Warcraft API (7.x-2.5) - en to el translation catalogue (58 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Item
el: Αντικείμενο

en: List
el: Λίστα

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: remove
el: αφαίρεση

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Region
el: Περιοχή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: status
el: κατάσταση

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Never
el: Ποτέ

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: blocked
el: αποκλεισμένος

en: active
el: ενεργός

en: Code
el: Κωδικός

en: Role
el: Ρόλος

en: Class
el: Κλάση

en: Users
el: Χρήστες

en: Operation
el: Λειτουργία

en: The update has been performed.
el: Η ενημέρωση έγινε.

en: Refine
el: Εμπλουτισμός

en: Undo
el: Αναίρεση

en: any
el: οποιοδήποτε

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: English name
el: Όνομα στην Αγγλική

en: Native name
el: Εγγενές όνομα

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Save order
el: Αποθήκευση με αυτή τη σειρά

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
el: Η ιστοσελίδα αντιμετώπισε ένα αναπάντεχο σφάλμα. Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
el: Κωδικός αναγνώρισης γλώσσας με βάση το <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>. Οι κωδικοί γλώσσας συνήθως είναι οι ίδιοι με τους κωδικούς χωρών και προαιρετικά χρησιμοποιούν ονόματα διαλέκτων ή περιοχών. <em>Παραδείγματα: "en", "en-US" και "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
el: Μη έγκυρος κωδικός γλώσσας.

en: Administrators only
el: Διαχειριστές μόνο

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
el: Το πεδίο %field μπορεί να περιέχει μόνο τους λατινικούς χαρακτήρες από a έως z, κάτω παύλες ή παύλες.

en: %field cannot contain any markup.
el: Το %field δεν μπορεί να περιέχει οποιαδήποτε σήμανση.

en: and where %property is %value
el: και όπου %property είναι %value

en: and where
el: και όπου

en: %property is %value
el: %property είναι %value

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Enable !title
el: Ενεργοποίηση !title

en: Set !title as default
el: Ορισμός του !title ως προεπιλογή
