World of Warcraft API (7.x-2.5) - en to eo translation catalogue (42 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: List
eo: Listo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Region
eo: Regiono

en: status
eo: stato

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Configuration saved.
eo: Agordoj konservitaj.

en: Never
eo: Neniam

en: Roles
eo: Roloj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: blocked
eo: forbarita

en: active
eo: aktiva

en: Code
eo: Kodo

en: Users
eo: Uzantoj

en: Operation
eo: Operacio

en: English
eo: Angla

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.

en: Refine
eo: Rafinu

en: Undo
eo: Malfaru

en: any
eo: iu ajn

en: English name
eo: Angla nomo

en: Native name
eo: Indiĝena nomo

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
eo: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>-konformema lingva identigilo. Lingvaj kodoj kutime uzas landan kodon, kaj nedevige, skripto aŭ regiona nomo. <em>Ekzemploj: "en", "en-US" kaj "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
eo: Nevalida lingva kodo.

en: Administrators only
eo: nur administrantoj
