World of Warcraft API (7.x-2.5) - en to lv translation catalogue (60 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Item
lv: Ieraksts

en: List
lv: Saraksts

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: remove
lv: izņemt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: status
lv: statuss

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Never
lv: Nekad

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Realm
lv: Valstība

en: blocked
lv: bloķēts

en: active
lv: aktīvs

en: Code
lv: Kods

en: back
lv: atpakaļ

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: class
lv: klase

en: Operation
lv: Operācija

en: English
lv: Angļu

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: any
lv: jebkurš

en: Testing
lv: Testēšana

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: English name
lv: Nosaukums angliski

en: Native name
lv: Nosaukums lokālajā valodā

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
lv: Tīmekļa vietnē notika negaidīta kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
lv: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> saderīgs valodas identifikators. Valodu kodos parasti lieto valsts kodu un neobligāto reģionālo kodu. <em>Piemēri: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
lv: Nederīgs valodas kods.

en: Administrators only
lv: Tikai administratori

en: and where %property is %value
lv: un kur %property ir %value

en: and where
lv: un kur

en: %property is %value
lv: %property ir %value

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Enable !title
lv: Iespējot !title

en: Set !title as default
lv: Iestatīt !title kā noklusējumu
