World of Warcraft API (7.x-2.5) - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: status
pa: ਹਾਲਤ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: active
pa: ਚਾਲੂ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ
