World of Warcraft API (7.x-2.5) - en to pl translation catalogue (69 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Item
pl: Element

en: List
pl: Lista

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: remove
pl: usuń

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Teaser
pl: Skrót

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Never
pl: Nigdy

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: Realm
pl: Obszar

en: blocked
pl: zablokowany

en: active
pl: aktywny

en: Code
pl: Kod

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Role
pl: Rola

en: Class
pl: Klasa

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Level
pl: Poziom

en: Operation
pl: Czynność

en: English
pl: Angielski

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: any
pl: dowolny

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Testing
pl: Testowanie

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: unblock
pl: odblokuj

en: Running
pl: Uruchomione

en: English name
pl: Angielska nazwa

en: Native name
pl: Nazwa natywna

en: Language code
pl: Kod języka

en: Save order
pl: Zapisz kolejność

en: feet
pl: stopa

en: Service name
pl: Nazwa serwisu

en: Paused
pl: Zatrzymany

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
pl: Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Tooltip
pl: Dymek

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
pl: Identyfikator języka zgodny z normą <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>. Kody języków zazwyczaj wykorzystują kody państw i, opcjonalnie, regionalnych odmian języka. <em>Przykłady: "pl", "en", "en-US".</em>

en: Invalid language code.
pl: Nieprawidłowy kod języka.

en: Administrators only
pl: Tylko administratorzy

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
pl: pole %field może zawierać tylko znaki a-z, podkreślenia i myślniki.

en: %field cannot contain any markup.
pl: pole %field nie może zawierać znaczników.

en: and where %property is %value
pl: i gdzie %property jest %value

en: and where
pl: i gdzie

en: %property is %value
pl: %property jest %value

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Enable !title
pl: Włącz !title

en: Set !title as default
pl: Ustaw !title jako domyślne

en: Imported: %name.
pl: Zaimportowano: %name.
