World of Warcraft API (7.x-2.6) - en to fi translation catalogue (64 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Item
fi: Nimike

en: List
fi: Lista

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: remove
fi: poista

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Region
fi: Alue

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: status
fi: tila

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Filter
fi: Suodatus

en: blocked
fi: suljettu

en: active
fi: aktiivinen

en: Code
fi: Koodi

en: Role
fi: Rooli

en: Class
fi: Luokka

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Level
fi: Taso

en: Operation
fi: Toimenpide

en: English
fi: englanti

en: The update has been performed.
fi: Päivitys on suoritettu.

en: Refine
fi: Tarkenna

en: Undo
fi: Kumoa

en: any
fi: mikä tahansa

en: Testing
fi: Testaus

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: English name
fi: Englanninkielinen nimi

en: Native name
fi: Alkuperäinen nimi

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Member
fi: Jäsen

en: Save order
fi: Tallenna järjestys

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
fi: Sivustolla tapahtui odottamaton virhe. Yritä myöhemmin uudelleen.

en: Not set
fi: Ei asetettu

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
fi: Standardin <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> mukainen kielen tunnus. Kielikoodeissa käytetään tavallisesti maakoodia ja mahdollista merkintätavan tai paikallisen murteen nimeä. <em>Esimerkkejä: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
fi: Virheellinen kielikoodi.

en: Administrators only
fi: Vain ylläpitäjät

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
fi: Kenttä %field voi sisältää ainoastaan kirjaimia a-z, alaviivoja tai heittopilkkuja.

en: %field cannot contain any markup.
fi: Kenttä %field ei voi sisältää markuppia.

en: and where %property is %value
fi: ja jossa %property on %value

en: and where
fi: ja jossa

en: %property is %value
fi: %property on %value

en: Realms
fi: Alueet

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Enable !title
fi: Otettu käytöön !title

en: Set !title as default
fi: Aseta !title oletukseksi

en: Imported: %name.
fi: Tuotu: %name.
