World of Warcraft API (7.x-2.6) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Filter
ht: Filtre

en: active
ht: aktive

en: Language code
ht: Kòd lang lan
