World of Warcraft API (7.x-2.6) - en to is translation catalogue (44 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Item
is: Hlutur

en: List
is: Listi

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: Reset
is: Endursetja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: remove
is: fjarlægja

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Region
is: Svæði

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: status
is: staða

en: Update options
is: Uppfærsluvalkostir

en: Configuration saved.
is: Stilling vistuð.

en: Never
is: Aldrei

en: Roles
is: Hlutverk

en: Filter
is: Sía

en: active
is: virkur

en: Code
is: Kóði

en: Role
is: Hlutverk

en: Users
is: Notendur

en: English
is: Enska

en: The update has been performed.
is: Uppfærslan hefur verið framkvæmd.

en: Refine
is: Betrumbæta

en: Undo
is: afturkalla

en: English name
is: Enskt heiti

en: Native name
is: Á frummáli

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Save order
is: Vista pöntun

en: Invalid language code.
is: Ógildur tungumálakóði

en: Enable !title
is: Virkja !title

en: Set !title as default
is: Virkja !title sem sjálfgefið
