World of Warcraft API (7.x-2.6) - en to lt translation catalogue (60 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Item
lt: Elementas

en: List
lt: Sąrašas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: remove
lt: pašalinti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: status
lt: būsena

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Never
lt: Niekada

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Realm
lt: Sritis

en: blocked
lt: užblokuotas

en: active
lt: aktyvus

en: Code
lt: Kodas

en: Role
lt: Rolė

en: Class
lt: Klasė

en: Users
lt: Nariai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: English
lt: Anglų

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: any
lt: visi

en: Testing
lt: Testavimas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: unblock
lt: atblokuoti

en: English name
lt: Angliškas pavadinimas

en: Native name
lt: Projekto pavadinimas:

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: Characters
lt: Simboliai

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
lt: Svetainėje nenumatyta klaida. Prašome pabandyti vėliau.

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
lt: <a href="@rfc4646"> RFC 4646 </a> atitinka kalbos identifikatorius. Kalbos kodai paprastai naudoja šalies kodą, ir pasirinktinai, regioninį variantą. <em> Pavyzdžiai: "en ", "en-US " ir "zh-Hant ". </em>

en: Invalid language code.
lt: Klaidingas kalbos kodas

en: Administrators only
lt: Tik administratoriai

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
lt: %field gali turėti tik raides a-z, pabraukimą ir brūkšnelį.

en: %field cannot contain any markup.
lt: %field negali turėti jokio kodo.

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia

en: %property is %value
lt: %property yra %value

en: Weight for @title
lt: @title svoris
