World of Warcraft API (7.x-2.6) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Item
ur: شے

en: List
ur: فہرست

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Default
ur: طے شدہ

en: Region
ur: علاقہ

en: Configuration saved.
ur: ترتیبات محفوظ کر لی گئی ہیں۔

en: Filter
ur: فلٹر

en: Code
ur: کوڈ

en: English
ur: انگریزی

en: English name
ur: انگریزی نام

en: Native name
ur: مقامی نام

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Invalid language code.
ur: زبان کا کوڈ غیر معقول ہے۔
