World of Warcraft API (7.x-2.7) - en to et translation catalogue (60 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Item
et: Kirje

en: List
et: Nimekiri

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Enabled
et: Lubatud

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: remove
et: eemalda

en: Refresh
et: Värskenda

en: Region
et: Regioon

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: status
et: olek

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Roles
et: Rollid

en: Filter
et: Filtreeri

en: blocked
et: blokeeritud

en: active
et: aktiivne

en: Code
et: Kood

en: Role
et: Roll

en: Class
et: Klass

en: Users
et: Kasutajad

en: Level
et: Tase

en: Operation
et: Operatsioon

en: English
et: Inglise keel

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: any
et: suvaline

en: Testing
et: Testimine

en: Authentication
et: Autentimine

en: English name
et: Ingliskeelne nimi

en: Native name
et: Omakeelne nimi

en: Language code
et: Keele kood

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
et: Veebilehel tekkis ootamatu viga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Not set
et: Pole määratud

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
et: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>-ga ühilduv keele indentifikaator. Kuigi keelekood tavaliselt kattub riigikoodiga, selles võib olla ka kohaliku murde nimi. <em>Näited: "en", "en-US" ja "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
et: Mittekorrektne keelekood.

en: Administrators only
et: Ainult administraatorid

en: %field cannot contain any markup.
et: %field ei tohi sisaldada markupi.

en: and where %property is %value
et: ja kus %property on %value

en: and where
et: ja kus

en: %property is %value
et: %property on %value

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Enable !title
et: Luba !title

en: Set !title as default
et: Määra !title vaikeväärtuseks
