World of Warcraft API (7.x-2.7) - en to eu translation catalogue (51 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Item
eu: Elementua

en: List
eu: Zerrenda

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: remove
eu: ezabatu

en: Refresh
eu: Berritu

en: Region
eu: Atal

en: Teaser
eu: Laburpena

en: status
eu: egoera

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: blocked
eu: blokeatuta

en: active
eu: aktiboa

en: Code
eu: Kodea

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: English
eu: Ingelesa

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.

en: Refine
eu: Findu

en: Undo
eu: Desegin

en: any
eu: edozein

en: Testing
eu: Proba

en: English name
eu: Ingeleraren izena

en: Native name
eu: Jatorrizko izena

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Save order
eu: Eskaria gorde

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
eu: Webguneak espero ez zuen errorea aurkitu du. Mesedez frogatu berriro geroago.

en: Tooltip
eu: Argibidea

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
eu: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> betetzen duen hizkuntza identifikatzailea. Hizkuntza kodeek normalean herrialde kode bat erabiltzen dute, eta aukeran, idazkera edo lurralde aldaera bat. <em>Adibideak: "eu", "en-US" eta "zh-Hant".</em>

en: Invalid language code.
eu: Hizkuntza kode okerra.

en: Administrators only
eu: Kudeatzaileak bakarrik

en: %property is %value
eu: %property %value da
