World of Warcraft API (7.x-2.7) - en to gl translation catalogue (61 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Item
gl: Elemento

en: List
gl: Lista

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enabled
gl: Activado

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: remove
gl: borrar

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Region
gl: Área

en: Teaser
gl: Resumo

en: status
gl: estado

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Never
gl: Nunca

en: Filter
gl: Filtro

en: blocked
gl: bloqueado

en: active
gl: activo

en: Code
gl: Código

en: Public Key
gl: Chave pública

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Role
gl: Rol

en: Class
gl: Clase

en: Users
gl: Usuarios

en: Operation
gl: Operación

en: English
gl: Inglés

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: any
gl: calquera

en: Testing
gl: Probando

en: Authentication
gl: Autenticación

en: English name
gl: Nome en inglés

en: Native name
gl: Nome nativo

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
gl: O sitio web atopou un erro inesperado.
    Por favor, inténteo de novo máis tarde.

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
gl: Identifiador de idioma conforme co <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>. Os códigos de idioma normalmente empregan o código de pais, e opcionalmente, unha variante de escritura ou rexional. <em>Exemplos: «en», «en-US» e «zh-Hant».</em>

en: Invalid language code.
gl: Código de idioma incorrecto.

en: Administrators only
gl: Só administradores

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
gl: %field só pode conter letras a-z, guións baixos ou guións.

en: %field cannot contain any markup.
gl: %field non pode conter marcas.

en: and where %property is %value
gl: e onde %property é %value

en: and where
gl: e onde

en: %property is %value
gl: %property é %value

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Enable !title
gl: Activar @title

en: Set !title as default
gl: Seleccionar !title como predeterminada

en: Imported: %name.
gl: Importado: %name.
