World of Warcraft API (7.x-2.7) - en to km translation catalogue (56 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Item
km: ធាតុ

en: List
km: បញ្ជី

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Region
km: តំបន់

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Configuration saved.
km: បានរក្សាទុក​ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Never
km: កុំ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: blocked
km: បាន​ទប់​ស្កាត់

en: active
km: សកម្ម

en: Code
km: កូដ

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: The update has been performed.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ ។

en: Refine
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: any
km: ណា​មួយ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: English name
km: ឈ្មោះ​ជា​ភាសា​អង់គ្លេស

en: Native name
km: ឈ្មោះ​ជា​ភាសា​ជាតិ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Save order
km: រក្សាទុក​លំដាប់

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
km: តំបន់​បណ្តាញ​បាន​ជួប​ប្រទះ​នូវ​កំហុស​ដែល​មិន​បាន​រំពឹង​ទុក​ ។ សូម​ព្យាយាម​ម្តង​ទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ​ ។

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
km: កម្មវិធី​កំណត់​អត្តសញ្ញាណ​ភាសា <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> ។ ជា​ធម្មតា កូដភាសា​ប្រើ​កូដ​របស់​ប្រទេស និង​ស្គ្រីប ឬឈ្មោះ​វ៉ារ្យ៉ង់​តាម​តំបន់ ។ <em>ឧទាហរណ៍ ៖ "en", "en-US" និង "zh-Hant" ។</em>

en: Invalid language code.
km: កូដភាសា​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Administrators only
km: តែ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​ប៉ុណ្ណោះ

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
km: %field អាច​មាន​តែ​តួអក្សរ a-z សញ្ញា (_) ឬ​សញ្ញា (-) ប៉ុណ្ណោះ ។

en: %field cannot contain any markup.
km: %field មិន​អាច​មាន markup ណាមួយ​ឡើយ ។

en: and where %property is %value
km: ហើយ​ដែល %property គឺ %value

en: and where
km: ហើយ​ដែល

en: %property is %value
km: %property គឺ %value

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Enable !title
km: បើក !title

en: Set !title as default
km: កំណត់ !title ជា​លំនាំ​ដើម
