World of Warcraft API (7.x-2.7) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: Teaser
se: Ingreassa
