World of Warcraft API (7.x-2.7) - en to ug translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: status
ug: ھالىتى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Configuration saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: blocked
ug: توسۇش

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Code
ug: كود

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Refine
ug: تەپسىلاتى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: any
ug: ھەرقانداق

en: Testing
ug: سىناش

en: English name
ug: ئېنگلىزچە نامى

en: Native name
ug: ئۆزلۈك نامى

en: Language code
ug: تىل كودى

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
ug: a href="@rfc4646">RFC 4646</a> تىلنىڭ سالاھىيىتىنى كۆرسىتىدۇ. تىل كودى ئۈچۈن ئادەتتە دۆلەت كودى، بەزىدە يەنە يېزىق ياكى رايون ناملىرى ئىشلىتىلىدۇ. مەسىلەن: <em>Examples: "en"<, "en-US" and "zh-Hant".</em>
