World of Warcraft API (7.x-2.0-unstable3) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Item
he: פריט

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Update
he: עדכון

en: remove
he: הסר

en: Refresh
he: ריענון

en: Region
he: איזור

en: Teaser
he: תקציר

en: status
he: מצב

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Never
he: לעולם

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Realm
he: תחום

en: blocked
he: חסום

en: active
he: פעיל

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Operation
he: פעולה

en: China
he: סין

en: Taiwan
he: הרפובליקה הסינית

en: United States
he: ארצות הברית

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: any
he: הכל

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: South Korea
he: קוריאה הדרומית

en: Member
he: חבר

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
he: קרתה תקלה בלתי צפויה. אנא נסה בשנית מאוחר יותר

en: Not set
he: לא נקבע

en: refresh
he: רענון

en: Administrators only
he: מנהל בלבד

en: and where %property is %value
he: וכאשר ה%property הוא %value

en: and where
he: וכאשר

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
