WOW Analytics (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
da: Statistik

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: JavaScript scope
da: JavaScript virkefelt
