WOW Analytics (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Web Property ID
eu: Webaren jabearen ID-a
