WOW Analytics (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
it: Statistiche

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Not configured
it: Non configurato

en: Web Property ID
it: ID proprietà web
