WOW Analytics (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
lt: Statistika

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: JavaScript scope
lt: JavaScript sritis
