WOW Analytics (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: JavaScript scope
nl: Javascriptbereik

en: Web Property ID
nl: Profiel-ID
