WOW Analytics (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Not configured
pt: Não configurado

en: JavaScript scope
pt: Escopo Javascript
