WOW Analytics (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: JavaScript scope
sk: Umiestnenie JavaScriptu
