WOW Analytics (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
uk: Статистика

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: JavaScript scope
uk: Місце вставки JavaScript

en: Web Property ID
uk: Ідентифікатор аккаунта
