WOW Analytics (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: JavaScript scope
bo: JavaScript འཇོག་ས།
