WOW Analytics (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: JavaScript scope
fi: Javascriptin kohde

en: Web Property ID
fi: Verkko-ominaisuuden ID
