WOW Analytics (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
ru: Статистика

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Not configured
ru: Не настроено

en: JavaScript scope
ru: JavaScript область

en: Web Property ID
ru: Идентификатор аккаунта
