WOW Analytics (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: JavaScript scope
cy: Cwmpas JavaScript
