WOW Analytics (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
de: Statistiken

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: JavaScript scope
de: JavaScript-Anwendungsbereich

en: Web Property ID
de: Web-Property-ID
