WOW Analytics (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: JavaScript scope
el: Εμβέλεια JavaScript

en: Web Property ID
el: Αναγνωριστικός ιδιότητας ιστού
