WOW Analytics (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: JavaScript scope
fr: Scope JavaScript

en: Web Property ID
fr: Identifiant (ID) Web Property
